Prima Cup Mikulov: Perfect conclusion of the season for our riders

Prima Cup Mikulov: Dokonalý zavírák sezóny pro naše závodníky

V sobotu 7. října se v Mikulově konal poslední závod seriálu Prima Cup, který byl pro řadu jezdců vrcholem cyklistické sezóny. Rubena je hrdým dlouholetým sponzorem tohoto seriálu závodů horských kol a ani my jsme si ho nenechali ujít.

Na startu se sešli jezdci týmů SUPERIOR, GHOST a TOTR Cycling team, připraveni nechat na trati vše. Výkony jezdců nejen potvrdily jejich obrovské nasazení a chuť závodit, ale také fakt, že naše pláště jsou rychlé a spolehlivé za každých podmínek na jakémkoli povrchu. Do boje o cenné kovy závodníci nejčastěji volili univerzální plášť Scylla, rychlý Zefyros nebo novinku Rascal.

Z nejmladších talentů musíme určitě zmínit Emmu Třešňákovou, Viktorii Třešňákovou, Valerii Novotnou a Bellu Juranek. V kategorii do 4 let si Ema vybojovala stříbrnou medaili, závod dívek ve věku 5-6 let ovládla její starší sestra Viktorie. A o to, aby doma v Náchodě nechyběl bronz a bramborová medaile se postaraly Valerie s Bellou v kategorii 7-8 let.

Déjà vu mohli diváci prožít na cílové rovince, kde Filip Adel z týmu SUPERIOR bojoval ze všech sil o nejvyšší příčku. Nakonec ho však od zlaté medaile dělily pouhé 2 vteřiny a Filip si tak z posledního závodu Prima Cup v kategorii Elite odvezl stříbro.

Jan Hruška z týmu GHOST rozhodně nešetřil síly a v kategorii Master 45-54 let na trase A si suverénně dojel pro ten nejcennější kov.

Boj o 2. a 3. místo na stupni vítězů v kategorii žen Master 35-44 let se odehrál mezi parťačkami GHOST týmu Petrou Pláničkovou a Zuzanou Hruškovou. Zuzka nakonec tento napínavý souboj před svojí parťačkou vyhrála.

Součástí posledního závodu v Mikulově bylo také celkové vyhlášení vítězů seriálu Prima Cup 2023. Jsme hrdí, že mezi Elitními jezdci se celkově umístil na 1. místě Filip Adel z týmu SUPERIOR a mezi ženami Elite se stala vítězkou Kateřina Krutílková z GHOST týmu.

A jak už bylo zmíněno, ani my jsme si nenechali ujít tento jedinečný závod kolem vinic. A to doslova. Naše kolegyně Péťa z marketingového oddělení sebrala odvahu a na vlastní kůži si vyzkoušela dvanáctý závod seriálu Prima Cup na trase C. Je pro nás velkou inspirací a věříme, že se v příštím roce setkáme ve větším počtu.

Jsme nadšeni z úspěchů našich sponzorovaných jezdců a je nám ctí být součástí jejich cesty. Gratulujeme a děkujeme všem, kteří se přišli podívat k nám na stánek, povzbuzovali jezdce a sdíleli s námi tuto jedinečnou atmosféru.